Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szeva000

    addikt

    válasz k.mark87 #2093 üzenetére

    csakis az én gépeimre tudok hivatkozni....Nem vagyok HP és főleg epson fan...Én is a régebbieket veszem HP-ból....Amúgy műszaki emberként egyértelműen a kyocera a nyerő hosszútávon...de pénzügyileg én is mást használok....fillérekért lehet kapni használtan,selejtezve a HP CLJ46XX DN sorozatot......
    azt felejtsd el,hogy 80k-ért isten leszel....de ha pl.50k-ért veszel ilyen gépet.......fuser és tr.belt újonann kb 100k(amit nem nagy eséllyel kell cserélni,de ezek min. 100000-es oldalszámot elbírnak.),4db toner általában megvan bennük jó arányban,az eredeti 4db kb 150k.
    Én ezeket használom évek óta...sztem a legjobban kihozhatóak költségileg.
    Voltak kyocerák is FF-ben....nagyon jók...csak ne szórd tele lom porokkal.

    [ Szerkesztve ]

  • Mexildos

    aktív tag

    válasz k.mark87 #2093 üzenetére

    Hali! Munkahelyemen használtuk a Konica minolta bizhub c350-est. Vaterán valaki árul is egy ilyen gépet használtan 150 ezerért. Az a színes lézer nyomáson kívül még pár dolgot megcsinál neked. Ha égetően kéne A3-as tuti azt venném. Nem rég találtam egy Magicolor 5670EN-dthf gépet bagóért. Alig 27-ért és nem tudtam ott hagyni. De ha nem lenne ez erősen elgondolkodnék a Bizhub c350-en. Német ebay-en nézegettem toner árakat. Az utángyártott lényegesen olcsóbb. minden színből 2x-es adagot is elég olcsón lehet kapni az 5670-eshez. Grátisz fekete. Mondjuk majd kiderül, hogy mennyire tartja a színhűséget.

    Német Ebay-en van Magicolor 7450 is és amit szintén láttam élőben az a Magicolor 8650-es ami még füzetet is hajt. Még drága és kb. 1000 euró de alig 1-3 éven belül fillérekért fogják adni. Igaz mivel nincs elterjedve nagyon kevés a nem eredeti toner hozzá.

    Nagyon be lehet fürödni a másolt tonerrel?

Új hozzászólás Aktív témák