Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    Helló!

    Kacérkodom egy nyomtató beszerzésével. Monokróm alkalmi nyomtatásról lenne szó...főleg űrlapok, hivatalos papírok időnként... Néhány 10 oldal havonta átlagban. Mellette lehet, hogy 1-2 hónapig semmi...
    Azért fordult meg a fejemben a vásárlás, mert eddig "boltban" nyomtattunk...de legutóbb 14 oldal 900Ft volt és már párszor mentünk oda... Mostanában valószínűsítem, hogy lesznek nyomtatandók. Ezt tetézi, hogy nincs mindig lehetőség elszaladni nyomtatni, mert gyorsan kell valami később már okafogyottá válik...

    Viszont megnéztem az összefoglalót, hardveraprót, pár "best cheap laser printer 2022" google keresést... és hát kiderült, hogy ár érzékeny is vagyok. :DDD

    Szóval lerövidítve a kérdés, hogy a összefoglalóban említett legolcsóbb Brother nyomtató megbízhatóság és egyszerű használat szempontjából ajánlott-e továbbra is?
    Van más olcsóbb alternatíva ami említésre méltó?

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák