Új hozzászólás Aktív témák

  • csiga8

    senior tag

    Sziasztok!

    Nyomtatóvásárlás előtt állunk, de a fórumot kicsit visszaolvasva végképp tanácstalan lettem.

    Tintasugaras nyomtatóból a harmadik van ( most HP D 1360). Lényegében az összessel az volt és van a bajom, hogy a ritka használat miatt beszáradnak. Itthoni, kevés oldalas használat lenne, ( évi 100-200 oldal) leginkább színes, mert páromnak van fekete-fehér HP lézernyomtatója. ( HP 1018)

    Mivel láttam, hogy elég olcsók a színes lézerek, gondoltam itt a fórumon utánanézek mit is érdemes beszerezni. Mielőtt tanácsolnátok, nem, nem megyek sehova nyomtatni, itthon szeretném azt tenni.

    Valószínűleg nem lesz évi 300 darab sem a ( színes) nyomtatni való, ( átlagos minőség már megfelelő) de amikor kell, akkor használható legyen, és ne csíkozzon, meg ne száradjon be. Ha jó a fekete-fehér része, akkor évi 100-200 lap onnan is kijöhet. Ő lenne az egyik alternatíva, persze ne túl drágán.

    A másik lehetőség egy olyan készülék lehetne, amibe több funkció is van ( másoló, szkenner, fax nem fontos, de lehet). Ő sem lenne agyon használva, de színesnek kell lennie.

    A keret mindkét esetben olyan 40.000 Ft körüli, de ha van igazán jó, ami esetleg drágább, még beleférhet.

Új hozzászólás Aktív témák