Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • luciferc

    őstag

    válasz TeeJay #69267 üzenetére

    Én inkább sírok, és igen, pont ezért akarom magamnak csinálni.

    Tudnál erről a szétkapásról meg zsákról fotót feltenni. Tudom, hogy minden beltéri más (közben meg azért nem is annyira), de érdekelne, hogy mit takar ez a szétkapom, hogy mégis mennyire.
    És hogyan és milyen zsákot teszel rá, hogy ne kelljen újra festeni? Biztos van jó kis módszered, ha nem titok.
    Kültéri egységet hogyan, mivel, mennyire bontod meg.
    Jó lenne egy fotós leírás a topik indítóba, és akkor mindenki okos lenne, ha maga akarja csinálni, ha meg nem, akkor elzavarná az ecseteseket... (Csak ugye ők tették fel, szóval gari miatt kellenek). Tudom, hogy meló, de ha vannak fotóid, vagy esetleg videó, az sokat segítene. Mert szétkapom én a beltérit, csak nem akarom túlzottan.

    Ennél sokkal komplexebb (és szó szerint ezerszer drágább) eszközöket is szoktam szétkapni és összerakni, szóval megbirkózom vele, de ha van útmutatás, az segít és gyorsít.

    A szakikkal az a bajom, hogy természetesen vannak valódi szakik, de látod, vannak ecsetesek is. És ismerőseimnél sokszor még ennyi sincs. Befújja, megmutatja neki a porszívót (esélytelen leszedni bármit is, de látványos), aztán kész is van. És nagyon nehéz megtalálni azt, aki normális. Mivel több klíma van, jó eséllyel beruházni is érdemes a dolgokra. Sajnos sok más területen már kénytelen voltam ráállni arra, hogy én csinálom, mert vagy a jó szaki kereséssel megy el az életem, vagy a kevésbé jó mellett kell ott állnom, hogy ne kóklerkedje el. Ha meg én csinálom, akkor az ugyan némileg lassabb (de nem is feltétlenül mindig), de legalább jó.

  • luciferc

    őstag

    válasz TeeJay #69267 üzenetére

    Közben megkérdeztem ismerősöket és soha senkinél nem mosták még így ki a klímát. Azaz sehogy. Kis vegyszer, ecset meg porszívó. Mindezt pofátlanul sok pénzért. És akkor csodálkoznak a normális szakemberek, hogy nem bíznak az emberek a szakikban.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés