Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RaveAce78

    csendes tag

    válasz asha07lcc #8608 üzenetére

    Minden ötletet szívesen veszek. Ez egyfajta előszűrt lista :) Nekem ez a két készülék tetszik. A funkciókon kívül a külalak is fontos, mivel elég meghatározó tud lenni egy klíma a nappaliban, nem mindegy, hogy mit néz az ember. Ebből a szempontból a Samsung klímák is tetszenének, de a sok negatív kritika miatt kiestek a "kosárból" :). Tudom, hogy a Daikin, Fujitsu is minőségi, de külsőre nem tetszenek. Vagyis a Fujitsunak
    van olyan klímája ami tetszene (Fujitsu Slim Design ASYG-12LUCA/AOYG-12LUCA), de az 10-20%-kal drágább kategória.

    LG ArtCoolom 10 éve van a régi lakásban, azon kívül, hoyg kicsit "zakatolós lett" az utolsó évben, teljesen meg voltam vele elégedve. Az új ArtCoolokon is be lehet kapcsolni hűtés nélkül a Plasma filteres keringetést ugye?

    A Panasonic-ról pedig aránylag jó áron sok jót hallottam, és egész normálisan is néz ki.

    @asha07lcc: ezek a szempontok játszottak szerepet abban, hogy 2 készülékre kérdeztem rá, de mint mondtam, minden ötletet, tanácsot, információt szívesen veszek. Per pill az LG A12LL ArtCool felé hajlok.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés