Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz rumos XIII #75960 üzenetére

    Szerintem szimplán csak koszos és 9,3fok minimumra állítva teljesen jó persze tényleg nem mindegy hogy 30fokot szív be és úgy fúj ki ennyit vagy 20-at szív be és úgy.

    Egy alapos zsákos mosás kellene és hadd szóljon. 16fokot ne várj tőle 23-24fok teljesen korrekt klímázva és legalább szárazabb lesz a levegő :R

    Ha hűtőközeg nem lenne benne akkor 17-18fokot fújna ki 24fokos beszívott hőmérsékletű levegőnél fűtésben meg 38fokot jó ha tudna.
    Próbáld ki nyugodtan ilyen nyári 24fokban 48-52fokot lazán tudnia kell fűtésben

    Pár hete volt egy olyan kínai gép ami hűtésre bekapcsolva 18fokot fújt és kint fagyott a 6-os cső. Néztem is hogy itt valami nem oké de próbáljuk még ki fűtésben hogy lássuk tényleg elment-e a hűtőközeg.
    Át váltott a 4 utas szelep, elkezdett fűteni, úgy ontotta az 54fokot mint az álom
    Vissza raktam hűteni, vissza ugrott a 4utas szelep rendesen és láss csodát 7fok jött a gépből és hűtött szintén mint az álom.

    Néha érdemes megjáratni fűtésben is aztán vissza hűtésre hátha csak ennyi a gondja

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák