Új hozzászólás Aktív témák

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    Sziasztok!

    Járatom a Gree Komfort Plusz-t, de szerintem még mindig barátkozó státuszban vagyunk.

    Naszóval, arra rájöttem, hogy amit itt korábban is említett már valaki nekem, hogy 2 fok "eltérés" van a beállított és az értékelt hőfok között, vagyis, azt tapasztaltam, hogyha mondjuk a beállított hőfok 26, akkor 24-nél lekapcsol a kültérin a ventilátor.

    Nade, alapból, az inverteresnél, hogy van ez, ha kevésbé van szükség hidegebb levegőre, akkor "lassítja" a kompresszort? Ebben az esetben az még lehetséges, hogy mondjuk a kültérin megy a ventilátor, és ha úgy érzékeli, akkor mondjuk ki is kapcsol? Vagy, hogy kell ezt elképzelni? :)

    Most is jelenleg, szerintem csak ventilátor módban tolja a beltérit, kültérin áll a ventilátor, és csendben van, nem megy. Mire ezt leírtam, bekapcsolt. :)

    Sorry, a lehet egyértelmű kérdésért, csak próbálom megérteni, hogy pontosan hogyan is működik ez az egész.

    Persze, a "leghátsó" szoba így nem nagyon kap a hidegből, csak ami úgymond átáramlik, de oda az is elég. Mondjuk, ha belövöm turbóra, akkor oda is megy, attól függetlenül, hogy az L alakban odább van.

    Természetesen hűtés módban van a klíma.

    [ Szerkesztve ]

    Véleményem szubjektív...

Új hozzászólás Aktív témák