Új hozzászólás Aktív témák

  • Kekmen

    senior tag

    válasz headhunter86 #21866 üzenetére

    Azért azt kalkuláld bele, hogy ha a közlekedőbe teszed nem fogja mindhárom szobát lehűteni, legalábbis nem úgy ahogy azt te gondolod. Írták itt páran, hogy szépen átmegy egyik szobából a másikba a levegő, de ahhoz kell, hogy legyen egy természetes huzatolása a lakásnak és akkor is van azért pár fok eltérés. Azt írtad, felteszi a szaki az ablak alá. Akkor nyilván volt felmérni. Ő mit mondott, hová ajánlotta? Milyen fekvésű a lakás, melyik szoba szokott legjobban felmelegedni nyáron? Ahogy látom a nappali egyben van a konyhával. Ha nincs elszívótok, oda sem nagyon szokták javasolni az olajos, zsíros levegő miatt. Ezeket mérlegeld szerintem. Egyébként ennyiért én sem vennék Greet, nekem Mitsubishi van, azzal maximálisan elégedett vagyok. Egy MSZ-DM35VA-t kapsz is ennyiért, sőt, még lehet olcsóbban. Ja, és jelzem, hogy csak laikusként próbálok tanácsot adni, nem vagyok szakember, csak lelkes fórum olvasó! :)

    "Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

Új hozzászólás Aktív témák