Új hozzászólás Aktív témák

  • Inc.corp.

    tag

    válasz nubreed #8996 üzenetére

    Üdv nubreed !
    Pont ezen problémán gondolkodtam el én is és fájdalom, de asszem kimentünk a divatból az ilyenféle hangkártyánkkal együtt :) Manapság ki a fenének kell öt lábas tuel meg plusz analog ki-bemenet és a többi, meg egyáltalán külön hangkártya? A gyártók szerint otthoni használatra nem, tehát okafogyottá vált az ilyenféle kivitel. Max vmi wifi-s távirányítós izéset vehetsz, legalábbis ahogy nézegettem. Amúgy minek coax és optikai kimenet egyszerre? Az említett DGX-en alapból van optikai és bent a kártyán tüskén ott a coax. Egy "ízléses" kis átalakítós kilógó dróttal már meg is oldottad. Mondjuk nekem kissé sovánkának tűnik ez a DGX, legalábbis életem első ISA buszos Creative-jához képest ami akkora volt, mint manapság egy VGA kártya:) De psze ezek az APU-s cuccok már izomból nyomják az eddigi sebesség többszörösével és az eddigi fogyasztás+rendszerigény töredékével, negyedakkora méretben. Gépbe már építettem be, meg is hallgattam, de különösebben tesztelni értelemszerűen nem tudtam. Vmint a Platinum Pro igazából XP alatt működik teljességében, Win7 alatt már csak éppen hogy, Linux alatt pedig alap hangkártyád van mikrofon nélkül. Tehát meg kell barátkozni a gondolattal, hogy a fejlődés elvitte kedvenc hangkártyánkat utód nélkül...

Új hozzászólás Aktív témák