Új hozzászólás Aktív témák

  • Juca mami

    csendes tag

    Szia!

    Szerintem vegyél Mitac MIO P360-ast, vagy P560ast. Az utóbbi is belefér a 80as keretbe. A Mio márka és az ETEN márka megbízható, a szakik is ajánlják. A MIO P360-as GPS és PDA egyben, amelyet már 58900 HUFért megvehetsz újonnan. (1GB ROM-mal, Wifi és Bluetooth nélkül -- a minimalista.
    RAM 64 MB, ROM 1024 MB, Kijelző - felbontás 320x240, GPS modul, Memóriakártya típusa SD / MMC / SDHC, Operációs rendszer Windows Mobile 6 Classic (Crossbow))

    Én pl. MIO A701esre pályáztam Karácsony körül, ez PDA, GPS, és telefon egyben. Mindenki ajánlotta, és aki használta, imádta, és meg nem válna tőle.

    Nagykerben ezt 73e-ért meg lehetett venni, de a Mio-val beszéltem, és felejtő, már nem gyártják, csak nagy multiknál van még talán, azt tudom, hogy az electroworld.hu internetes áruházban 89 990 HUFért még lehet venni.

    ETEN drága, én most az M800ra pályázom...

    MIO P560
    PDA 2GB ROM-mal a MIO-tól megszokott minőségben.
    RAM 64 MB, ROM 2048 MB, Kijelző - felbontás 320x240, GPS modul, Bluetooth, WiFi, Memóriakártya típusa SD / MMC / SDHC, Operációs rendszer Windows Mobile 6 Classic (Crossbow)

    Ez szintén nagyon jó kis PDA - GPS. Ez a PCExpert.hu-n 78 900 HUF.

    Én úgy gondolom, hogy 80 000 HUFból, már nagyon profi kis gépet vehetsz.

    Kicsit láma még... de fejlődőképes, nem reménytelen eset... :D Babó szerint kis függőkert... :D Spring szerint über-giga-turbo-mega-brutál függőkert...

Új hozzászólás Aktív témák