Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz Arti1 #34 üzenetére

    Nézegetem én is a forrasztóállomásokat, én olyan 50€ körül gondoltam szánni rá, tekintve, hogy full hobbicélra tervezem használni (az egy másik dolog, hogy simán kinéztem elsőre egy voltcraft példányt 130€ért), és azt sem gyakran. (Kb összeforrasztom, amit kell, és utána csak akkor, ha tényleg kell valamihez.)

    Néztem ezt a HK-s darabot, elsőre meglepődtem a 26€ós szállításon, abban a hitben voltam, hogy az Eu warehouse-t választottam ki, de újra nekifutva, már 5€ós szállítást ad (itt Hollandián belül), de mondom nagyon olcsónak találták itt a hozzáértőbbek, így azért nézegessek még. További talált darabok:

    Aoyue 937 67€
    Basetech ZD-99 20€
    BAKU soldeer & heat station BK-878 80€

    A Basetechről nem találtam infót, hogy a páka maga 24Vos, vagy telibe kapja a 230-at, az Aoyue egyértelmű copy, de elnézve egy két review-et, amit találtam, elég jónak tűnik. Nekem, full hozzá nem értőnek. A BAKU meg teljesen ismeretlen számomra, sosem hallottam, olvastam, láttam a nevet, bár képre ránézéssre alapján egészen jónak tűnik... plusz a Heat Gun, még csábítana is.

    Szóval ár megfontolásom alapján az Aoyue-t venném, többlet tudásban a BAKU-t.

    Plusz a kiegészítőket mint flux, rézgombolyag, multiméter kell összevadásznom. Fluxról kéne infó, mi is a neve, illetve típus jelöléseket tudnátok írni? Meg a cin. Milyen típusú cint keressek? (Gondolom vannak különböző típusúak, más más tulajdonságokkal...)

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák