Keresés

Aktív témák

  • ntomka

    nagyúr

    válasz SeatZola #38740 üzenetére

    Semmi gond, jól tetted. Írtuk is itt, hogy igazából nincs rá szükségünk, csak akkor már nem hagyunk veszni egy ilyen ritka jó fejhallgatót, ha másnak nem kell. :))

    Használd majd egészséggel és számolj be róla milyen! ;)

    ツ Headphones on - World off

  • SOAD19

    addikt

    válasz SeatZola #38740 üzenetére

    Gyarapítom én is az elégedetlenkedők táborát. Még február 23-án (csütörtök) rendeltem tőlük valamit, ami a következő héten nem jött meg. Majd a rá következő hétfőn, csak rájuk csörögtem, hogy kapjak egy kis info-t, hogy egyáltalán vették-e a rendelésemet. A telefonban a srác megnézte, hogy jajj tényleg mióta nem küldték már és arra hivatkozott, hogy még nem kapták meg azt a szállítmányt, amiben benne lesz az én cuccom is. Mondta a srác, hogy megcsörgeti őket, hogy küldjék azt a pakkot, még ha hiányos is és azt mondta, hogy valószínűleg a héten (múlt héten) megkapom a csomagomat. Persze nem érkezett meg, de tegnap kaptam egy telefont, amiben értesítettek, hogy megérkezett a rendelt termékem és holnap a futár kézbesíti (annak ellenére, hogy postai szállítást kértem :W ), ami ugyebár kitalálható, hogy nem érkezett meg. :( Az, a baj, hogy, amit rendeltem, az magyarországon jóval többe kerülne és ezért reménykedek, hogy, csak sikerül teljesíteniük a rendelésemet, de egyre kevésbé hiszem. :(((

    Tőlem kiérdemelték a nem különösebben ajánlott webshop címet.

    Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

Aktív témák