Keresés

Aktív témák

  • Tüzi

    veterán

    válasz riam #3869 üzenetére

    Infrasonic quartet?

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

  • p_adam

    addikt

    válasz riam #3869 üzenetére

    Először én is csak a standard cuccal használnám (azért úgyse hiszem hogy így rosszul fog szólni :) ), valamikor utána azonban szereznék hozzá egy 'normális' kábelt (azért ilyenkor milyen jó hogy cserélhető amúgy be kéne vinni újrakábelezésre) és egy erősítő+DAC combót. Abban a hangkártyában amit írtál ugyanis nem annyira jó a DAC chip (természetes ehhez a csúcs fejhallgatóhoz mérten).

    Én ezek közül gondoltam valamelyikre mert ezekhez hangkártya sem kell USB-ról átalakítja a jelet sőt áramforrás se feltétlen kell neki tehát egy jobb mp3-mal is jól használható:
    Ray Samuels Audio Predeator [link]
    Headamp Pico (ez macerás lehet a várólista miatt) [link]
    HeadRoom Portable Micro Amp (+DAC) [link]

    De a legjobban ez tetszik kezdésnek, mivel lényegesen olcsóbb:
    iBasso D2 [link]

    Csak lehet hogy ennél még jobbat érdemel. :)

    Jah azt hozzátenném hogy én azért néztem ezeket mert laptoppal használnám és nem veszek mégegy külön külső hangkártyát hozzá mert plusz pénz és ezekkel jobban is szól mint azon keresztül. Szóval nem tudom hogy neked ilyenre van-e szükséged.

    Nyilván nagy kiadás és nem EU-ból származik, de ez a fejhallgató kihasználja és valakivel úgy néz ki ezt is be tudom csempészni... khm hozatni :)

    De ha valaki tud még ilyen viszonylag kicsi és DAC+fejhallgató erősítő combo-t ezeken kívül akkor azok is felkerülnek a listára.

Aktív témák