Keresés

Aktív témák

  • GU-81M

    tag

    válasz Bodz #31920 üzenetére

    Igen, ezeket már olvastam korábban, de számomra nem voltak elég informatívak. tisztában vagyok vele, hogy a döntést végül én fogom meghozni, de szeretném tudni a árkülönbségek okát (tudom, a márkanévért is fizetünk, de pont emiatt kérdezem - ha nem kérdezném, már vettem volna egy 10-ezres Senn-t....) A HD660 nagyon jól szóld, tényleg elgondolkodtam rajta, és még most is az egyik legesélyesebb. Ami tetszett benne, hogy a fülem elfért benne (pedig nincsenek ám lapát füleim), a DT440 meg mintha egy kicsit szűk lenne, mint a mélységét, mint pedig a szélességét és magasságát tekintve. Hangzásilag is más volt, ezt nem tudom eldönteni, hogy jobb vagy rosszabb - más. Az számomra nem jelent gondot, hogy kell hozzá erősítő, mert csinálok én, hobbi szinten úgyis csináltam már csöves és tranyós erősítőt is, ez számomra nem lényeg.

    (#31921) contaxg: A DT235 még ugyan nem hallottam, de így első blikkre nem nyerő nálam. A HD660 sokkal komolyabbnak néz ki.

    Ami tetszett a HD660-ban az a fém jelenléte. Nekem így sokkal masszívabbnak tűnik. Megnéztem most a Shure SRH440-t is, de abban szerintem túl sok a műanyag, valahogy nem jön be az ilyen full plasztik hatás....

    (kezd kialakulni a végső döntés benne, lassan ugyanazokat a köröket futom magamban :D)

Aktív témák