Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunspirit

    csendes tag

    Az ajánlott egerek listája enyhén nevetséges. Am meg mi az, hogy a lézeres egér nem jó? De a 10 éves optikai darabok meg igen... Hajaj a mostani egerem is lézeres meg az előtte lévő is az volt, semmi baj nem volt velük, még jó h felvilágosítottatok, thx. Razer, Logitech, Microsoft, Steelseriest, úgy látszik eddig jut el a jó egerek listája. Más gyártók teljesen kimaradtak. Razert meg Steelseriest tuti nem vennék, mert mind2 "enyhén" túlárazott és egy otthoni "gamer" felhasználónak totál nem opcionális. Majd ha pro leszel, akkor majd kapsz a szponzortól... De, hogy vegyél egy 3 gombos egeret 10k+-ért xD, nah azt nem is kommentálom... Szerintem aki ezt írta az CS-zik, és az ősrégi játékkal együtt megmaradt az ősrégi egereknél. Személyes ízlésedet, kedvenc márkáidat nem kéne más emberekre is ráerőltetni.
    Én sem mondom azt az embereknek, hogy csak fahéjas palacsintát egyél, mert én azt szeretem. Ennyi erővel elég lenne ide csak az első HSZ, az összes többit meg törölhetnéd.

    Long live the lord Jen-Hsun Huang!

  • hunspirit

    csendes tag

    Nem battlefieldezek, és nem is most regisztráltam be (2010-11-20 08:37, azaz 819 napja). Ha nagyon tudni akarjátok mivel játszom, akkor a starcraft körül keresgessetek... Egérből meg felesleges leírnom, hogy milyent használok, mert nincs a listán.

    [ Szerkesztve ]

    Long live the lord Jen-Hsun Huang!

Új hozzászólás Aktív témák