Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    Szeretnék én is tanácsot kérni egér ügyben. Valami jobb minőségű példányt szeretnék, aminek bírják a mikrokapcsolói a gyűrődést, és a burkolat felső rétege sem kezd el lemállani 1-2 év alatt. Évekkel ez előtt beruháztam egyszer egy MS Habu-ba, ami mindkét jelenséget tökéletesen produkálta :( Időközben meg is öregedtem, és nem is fognak már meg ezek a sok gombos világítós gamer egerek.

    Szóval valami szolidat szeretnék, de jó műszaki és anyagminőségben. 70%-ban irodai munkára használnám, 30%-ban pedig játékra. A dpi meg a pontosság nem fontos annyira, koca gamer vagyok, de nyilván a jó paramétereknek azért tudok örülni én is, viszont nem prioritás, nem versenyre kell. Kényelemre amúgy a Habu-val nem volt bajom, talán nem lett volna gond, ha valamivel kisebb. Egyébként utána 5 évig egy Magic Mouset használtam (köpjetek le), de nagyon viseletes lett az is, és annyira nem tetszett meg, hogy most ugyanilyenre váltsak 20 ezerért.

    Árkategória: max 15eFt, ha nagyon nagyon tetszik akkor 18 :)

    Tudom, kicsit szubjektív az egész, de nehezen tudom egzaktabban megfogalmazni. Előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák