Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • plaschil

    aktív tag

    Hali!

    Nekem olyan problémám lenne, hogy eddig volt 3 egerem, és mind a 3 úgy romlott el hogy a görgőt hiába görgetem, nem gördül az oldal (vagy éppen a fegyverváltás :DDD ) vagy néha 2-őt 3-at is ugrik egyszerre. Most megelégeltem a dolgot és szeretnék 1000 Ft-tól többet is belefeccolni az egérbe, mer' kiakaszt teljesen. Csak azért nem váltottam egeret eddig (mindig ugyanazt a típust vettem) mert háklis vagyok a fogásra nagyon. Nem szeretem az ilyen nagyon nagy egeret, meg a sok gombot, mert én véletlenül tuti mindig megnyomom azt amit nem akarok. Szóval ha tudtok ajánljatok már nekem olyan 3 ezer forint körül egy jó(görgő)minőségű egeret, amin nincs csak 2 gomb meg a kerék. :B A forma miatt eddig ilyen volt mindig a kezem alatt. Lehet könnyen át lehetne szokni egy másikra, de én még soha nem szoktam át semmilyen egérre, kb 7-8 éve mindig ugyanolyan egerem volt.

    Köszönöm a válaszotokat! :R

    Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

  • plaschil

    aktív tag

    Üdv!

    Szeretnék egy egeret vásárolni. Max 4-5k-ért. Eddig Genius és Logitech egereket fogyasztottam el, de az 1-2 ezer Ft-os fajtákból. (1 görgő, 2 gomb). Szeretnék végre egy olyat venni, aminek nem romlik egy a görgője 1-2 év múlva, vagy a gombja. Viszont olyat nem szeretnék amin van százezer gomb, mert én véletlenül biztos megnyomom. Max. még olyat tudnék elképzelni, hogy oldalt legyen 2 gomb rajta, ilyen előre-hátra lapozó bizbasz, nem értek hozzá.
    Formára ilyenek állnak kézre: [link]
    [link]
    A nagyon magas és nagy egerek nem állnak kézre. Pl. a Logitech MX510 nekem egyáltalán nem fér el a kezemben, vagy hogy is mondjam... egyszerűen kényelmetlen.

    Help please! :R

    Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

  • plaschil

    aktív tag

    válasz superecneB #10466 üzenetére

    Köszönöm mindkettőtöknek! Ezeket megfogdosom valahol. :)
    Ma vittem vissza a Tesco-ba egy Logitech M90-et. Néha duplán kattintott. Próbáltam WD40-el befújni, de szart se ért. Még szűk fél év volt az 1 év forgalmazói gariból, és "szűk" 2,5 év a gyártóiból, és mivel náluk (a vevőszolgálaton) nem produkálta a hibát, ezért nem akarták se cserélni, se az árát vissza adni, mondván hogy biztosan valami vírusom van. Van-e vírusírtó a gépen? Meg hogy ez szoftveres probléma. Mondta a műszaki eladó. :D
    Már azt nem akartam mondani neki, hogy hol tanulok, és hanyad éves vagyok.
    Na mondom nekem akarja megmagyarázni vidéki gyereknek mitől megy a traktor. Mondom neki, van otthon még 1 ilyen, az nem csinálja, ez, amit visszahoztam igen. Az nem, ez igen. Értem-e?
    Direkt félre tettem vagy másfél hónapra, és elővettem egy régebben vásárolt Tesco-s Logitech-et, hogy vajon ez is csinálja-e. Persze hogy nem.
    Na nagy tanácskozás vette kezdetét, egyik a másiktól kérdezgette mit csináljanak. Aztán arra jutottak, hogy elutasítják a garanciaigényemet.
    Gondolkodtam egy kicsit, meg számoltam magamban 5-ig, mert tovább nem bírtam, és mondtam, hogy oszt' azé' má'... milyen dolog ez, hogy garanciális terméket hozok vissza, oszt el se küldik a gyártónak bevizsgálásra, hanem egy "műszaki eladó" véleményére adva, szarnak a fejemre. Mondom, jó akkor utasítsák el, de holnap ugyanúgy visszahozom, mert az egér rossz.
    Na megint tanácskozás. Erre kiötlötték, hogy akkor az árát tudnák vissza adni, mert elküldeni a gyártónak, többe kerül, mint nekem kifizetni az 1490 Ft-ot. Ez kb. 20 perces tortúra volt.

    Úgyhogy ezért keresek másikat. :)

    Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

Új hozzászólás Aktív témák