Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    LOGOUT blog

    válasz geprombolo #94324 üzenetére

    A DA V3 Pro egy palmos (nagy kézzel clawos) csúcsegér, 60+ pénzért. Alma és körte. Ha ergo kell, akkor a Pulsar Xlite V2 / Xlite V2 mini sokkal jobb vétel ár/érték szempontból, és még könnyebbek is.

    De jó lenne tudni a pontos kézméretet és fogást, mert ezekhez szoktunk egeret ajánlani.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 20k + FOXPOST, Akko Silver kapcsolókkal 24k, komplett Epomaker Sailing (Cherry) doubleshot ABS kupakszettel 32k, és a FOXPOST-ot állom.

  • geprombolo

    senior tag

    válasz geprombolo #94324 üzenetére

    Rákerestem a méretekre, rendesen meglepődtem. A Deathadder valóban veri a másik kettőt, de még az LX7-nél is hosszabb egy centivel. Kérdésem, melyik igényel kevesebb szoftveres beállítást a napi munkához? Kérdezhetem úgy is, hogy melyik kevésbé macerás? A párom szereti, ha csak használni kell és kész.
    Illetve olvasom, hogy formula1-nek gondja volt az Orochival, ez mennyire lehet valós veszély? A párom laptoppal fogja használni és szó sem lehet arról, hogy a dongle-t drótra, vagy bárhova más fele dugja (nincs monitor rákötve a laposra), viszont a wifi az létszükséglet, azzal dolgozik, szóval nem zavarhatja az egér a wifit vagy fordítva.
    Szóval mindent egybe vetve, Synthwave, szerinted melyik a három közül éri meg a legjobban az árát?
    Szerk: Synthwave: nem tudom a fogási stílusát, anno parányi egerekkel kezdte, most egy pár hete kapott rá az LX7-re, mert az M105 (vagy mi az a vacak, amit eddig nyűtt) makacskodott. Kézmérete közepes.
    Szerk2: Keze a csuklóredőtől a nagyujj végéig 18 centi, tenyere a kisujj töve és a mutatóujj töve között 8,5 centi.

    [ Szerkesztve ]

    cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Új hozzászólás Aktív témák