Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arcitec

    addikt

    válasz nyul105 #85937 üzenetére

    Szia.Igen közben körbejártam én is. A G102 eredendően Ázsiára készült, a G203 meg Európára. Közben meg már itt is forgalmazzák.(lehet nem fogyott )
    A megtévesztő az az volt, hogy a jelzett weboldalon a termékek közt nem szerepel a G102 és nem volt több időm akkor. Azért is kérdeztem, hátha úgy gyorsabb.
    Nem egy rossz egér. A gombokkal nem vagyok kibékülve. A közel 6-8 éves G502 gombjai sem az igaziak, de a G102 nél sokkal jobbak.Meg mintha a G502 gyengélkedne, van hogy elveszti a fonalat, bár most azért működik. Sok évvel ezelőtt és még most is meg van egy vezeték nélküli, Logitech (nem gamer) na annak szinte nem is lehet hallani a működését és nagyon finom a működése. Egyébként gombra gondoltam a jobbra, a gomb működésére. De hát az az egér az a mai követelmények szerint sajna elavult. Működik, csak hát a mozgás sebessége. A G102 nálam a Gaming szoftvert sem ismeri (vagy fordítva). Úgy tűnik még mindig a G502 az ami játékra és egyébre is jó. A szabadon futó görgőt is nagyon megszoktam ez most fontos lett így látva. Az egér mérete számomra nem releváns, mert semmi sem tökéletes, alkalmazkodni kell és szokás kérdése is. Nyilván mindenkire létezik ideális megoldás, csak hát körülményes lenne eljutni addig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák