Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    válasz adm #68805 üzenetére

    én is amit lehet, billentyűkombinációkkal oldok meg, csak beindult a fantáziám a sok gombtól. nem tudom, a gyakorlatban lenne-e értelme. és mekkora a mozgástér funkciókat rakni rájuk? (értsd mi mindent lehet rájuk programozni a játékokon kívül. rakétát biztosan nem akarok indítani vele :D)

    formára nekem a G1 dizájn után megszokást igényelt az mx518 is, de ma már otthonosan mozgok vele. bár a kisujjam lelóg róla. talán ezért lenne jobb,e gy szélesebb. a dpi-ról fogalmam sincs, a vezérlőpultban az egér 7/11-en áll, az egéren lévő 3 fokozatból pedig a legmagasabbon. mást eddig nem is állítottam. driver nincs fenn.

    a rivalokkal eleve az is kérdés még, hogy minőségérzetre jobbak-e mint a 100-as... - a 100-as mi?

    a hosszabb/rövidebb kérdést szintén nehéz eldönteni látatlanban. jó lenne egy ideig használni, hogy mennyire nehéz megszokni.

    most lenne két egér is, egy szinte új g400s 30 euro postával és egy rival 500 54 euro postával, ez bontatlan, új. (plusz az utalás költsége, azt hiszem 1,5 euro, meg a paypal szar árfolyama). szerinted/szerintetek?

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák