Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Siposbalu #6495 üzenetére

    A4Tech--->felejtős :(
    Trust--->ez még viccnek is rossz.:DDD

    Claw grip meg realtív dolog ám. Alapvetően én is úgy fogom az egeret, mégis baromi kényelmes volt az MX500/518.

    Én azt mondom, Logi MX518. Ez 8k. Használtba 5-ért is találni.

    Ez alatt az ár alatt csakis és kizárólag Microsoft WheelMouse Optical 1.1(2,5-3k)/Microsoft Intellimouse 1.1a (3,5-4k). Formailag mindkettő ugyanaz, az optika is ugyanaz, a különbség annyi, hogy az Intellimouse-on van +2 gomb, picit más a borítása (anyagra is), meg az alja sokkal szebb.:) Mindkettő megy 1000 Hz-en is, de 500-on tutira. És még csak a driver-üket sem köll felrakni, anélkül is királyak.
    Ezekben az egerekben még soha nem csalódtam, pedig megfordult már egy, s más rib@nc múltamban. :DDD
    A felsoroltakhoz megteszi a QcK, de egy Everglide Titan-nak biztos jobban örülnének.:) MX 518-hoz meg csak QPad. ;] Mondjuk egy CT. Ahhoz még skatez is jár gyárilag, meglehetősen jó minőségű.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák