Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz ribizly #64014 üzenetére

    Mondjuk lehet erősen hátráltató dolog az árazását tekintve, hogy egyszemélyes sufniprojetkről van szó, egy olyan "cég"-ről, akinek semmilyen más terméke nincs, és gyakorlatilag egere is csak egy másik típus van, plusz valószínűleg az előzetesen kalkulált legyártandó példányszám is van egy nagyságrenddel kevesebb, mint mondjuk egy Logi G403 vagy ilyesmi.

    Kicsiként a versenyképes árazás mindig nagyon kemény dió. Persze, lehet érvelni hogy az Aurora jobb ár/érté arányú volt, de nem látunk a színfalak mögé, közben változhatott a piac, költségek stb.

    Ezzel nem védeni akarom a cuccot, meg én sem venném meg, de szvsz egy egyszemélyes vállalat egerét nem teljesen fair egy lapon kezelni egy Logi, Zowie, Cougar stb gyártók egereivel, a fenti okok miatt. Én azért sajnálnám ha bukó lenne, a Ninox buktája után ugyanis lehet sokáig nem fogunk még ilyen fanprojekteket látni...

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

  • Vanir

    veterán

    válasz ribizly #64014 üzenetére

    De ugyanúgy elő lehetne jönni a Logitech budget G102-jével, ami ezzel a "Mercury" szenzor igen szépen teljesít és ott sincsen gond a quality-val.

    Nagyon sokan panaszkodtak mind a G102/203, mind a G Pro-nál, főleg az első batch-nél a nem túl jó, "kásás" érzetű főgomboknál, ezt dobragab G Pro-jánál én is tapasztaltam (most egy szintén első szériás G102-t nyúzok, ezzel pl. semmi baj nincs, nagyon random a QC).
    A Venator ugyanúgy első batch, noha nem akarom túlzottan védeni, ez ennyiért (vagy akármennyiért) tényleg nevetségesen kevés. Kéne bele egy jobb görgő, meg a szeparált főgombok, és nem lenne vele baj amúgy, a többi már ízlés dolga.

    Amúgy ott van kint annyi, de annyi potenciálisan jó, de mégsem szintű egér, hogy hihetetlen, ebben a formavilágban és árkategóriában:
    modell - baj
    MasterMouse S - kábel, gombok, összeszerelés
    Rival 100 - szenzor
    Zowie ZAxx - gombok
    Minos X3 - mindenféle
    G102 - számomra túl rövid, a görgőgomb kemény, a görgetés nem elég taktilis és kemény az oldalgombok, de ez full egyéni pref

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák