Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dapro

    senior tag

    válasz Zsiráfnyál #6381 üzenetére

    @ SURFACE: Tudtam, hogy lesz ilyen komment. Ehhez nem szólok hozzá.

    @Zsiráfnyál: Egyetértek, MX Performance van a házban, tudom, hogy gamer egérként tökéletesen használható, viszont nekem nem áll kézre sajnos. Nem tetszik, hogy annyira kilóg az oldala a bal oldalon. G700 nál kisebb mértékben fordul ez elő.
    Mx 1100 is van a házban. az is használható gamer egérként. 0 lagg mind2 nél.
    Szóval nem akarok vezetékest továbbra sem.
    :R

  • nyunyu

    félisten

    válasz Zsiráfnyál #6381 üzenetére

    Ez az Perf MX ajnarozo hozzaszolas ezer sebtol verzik.

    Állati kényelmes,

    Fel topik meg az ellenkezojet allitja :DDD
    Probaltal mar egy MX Revot, vagy MX1100R-t?

    bármilyen felületen halálpontos (akár még üvegen is, mert két lézerrel dolgozik

    Milyen ket lezer? Ugyanugy 1 lezer van benne, mint a korabbi Logitechekben, csak annyi az ujitas, hogy nem 45 fokban vilagitja meg az alatetet, hanem laposabban, igy jobban latszanak a felulet apro egyenetlensegei.

    (Amivel az optikai Explorer nem tud mit kezdeni.)

    bőven van rajta elegendő gomb (de még milyenek... nézd csak meg)

    Jobbnal jobb helyeken, belesantul az ember keze, ha mindet hasznalni akarja. :DDD
    Mellesleg MX Revon tobb gomb volt, raadasul azokat meg is lehetett nyomni.

    A dobozban találsz egy frappáns USB hosszabbítót, amivel oda teszed a vevőt, ahova szeretnéd, ezzel elég szépen le lehet csökkenteni a késést, de az USB töltőjét rádugva akár vezetékes egérként is tud üzemelni

    Ja, USB madzagot csak toltesre hasznalja, ugyanugy drot nelkul kommunikal, mintha be se lenne dugva.

    Én többek közt online FPS-ekhez is használom, és egyáltalán nem érzem a késést. Cod, csé, sehol sem érzem hogy késne az egér, teljesen olyan, mintha vezetékes lenne.

    Ez meg mar tenyleg a no comment kategoria, legalabb tengeren tuli szerveren tolod 300-as pinggel? Akkor persze, hogy nem tunik fel a par 10 ms kesese az egernek :DDD

    Van ára, ~ 20.000 Ft, de szerintem ez az a periféria, amivel leginkább kezeled a számítógéped, és valószínűleg nem is fogod az elkövetkezendő 5 évben lecserélni, ezért én nem sokallom az árát.

    Meg mindig azt mondom, hogy az az eger 15k-nal egy fabatkaval sem er tobbet.
    Amugy meg a kinai mikorkapcsoloja garantaltan szetmegy 3 ev alatt.
    Ha nem nagyon hasznalod, akkor talan 4-et kibir. :DDD

    (MX1000 kinai kapcsoloi nalam 2 evig huztak, MX Revoe 2.75-ig :( Perf MX-ben is ugyanolyan van. Bezzeg a 98-ban gyartott MouseMan+-ban meg japan kapcsolo volt, az haveri korben 3-4 ev massziv hasznalat utan kezdte beadni a kulcsot. Enyem meg mindig jo, pedig 5-6 evet volt nyuzva! :R: )

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák