Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    válasz Addel #58371 üzenetére

    Nagyjából egyet értek gtamátéval, de még annyit fűznek a "profik rálátása/véleménye relevánsabb" dologhoz, hogy a magyar hon jelenlegi legjobb cs:go játékosa, aki már külföldi csapatnál van, havi fizetést kap azért hogy játszon a játékkal (DeadFox) még 1-2 évvel ezelőtt egy interjúban ahol azt kérdezték tőle milyen egere van és mi a legfontosabb egy egérben azt válaszolta, hogy steelseries sensei raw-ja van (remélem jól emlékszem a típusra amit mondott) és hogy a szenzor a legfontosabb tényező egy egérnél. Na most azért jegyeztem ezt meg ennyire, mert bár lehet nem pontosan ez a modell volt, de az hétszentség hogy utánanéztem az egérnek amit mondott és annak pozitív vagy negatív accelje volt/van, emiatt itt PH-n - hiába steelseries - nem is volt ajánlott...

    Lehet egy ajánlottal már akkor is mégjobb lett volna, lehet ma már nem is azt használja, ezeket nem tudjuk, de az biztos, hogy kicsit mellé lőtt a szenzor a legfontosabb és az éppen akkor használt egerének párosával. Pislogtam is, mint béka a kocsonyában...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák