Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz salytmasztor #55488 üzenetére

    Viszont így már gyanús, hogy nem is lehet USB-n állítani a DPI-t, csak a gombbal. Ergó macskát dobálni még jó lesz.

    Vannak sokan, akik ilyenkor felhúzzák magukat és vissza se néznek erre a sznob bandára. Ám legyen, eggyel kevesebb. Mindenkinél más a fejlődés üteme. Én már kinőttem az önigazoló, önámító korszakból, hogy a szar az jó. És mindenki hülye aki drágát vesz. 10 év szaregér után (amik többnyire szerencsésen nem a létező legrosszabbak voltak) csak olyat vettem már ami minden porcikájában jobb az előzőeknél, és kellemes használni. Amikor mérgemben összetörtem a javított 890Ft-os Kolink MOA133-at és megvettem a Genius DX-100-at 2000-ért, akkor sejtettem hogy nem az év vétele volt. Még gagyibb lett mint az addigi 1000Ft-os vackok. Ultrabookhoz jó cipelni nem sajnálom, de már lekopott a festék, pontos meg sose volt. Görgő az egyedüli pozitívum.

    Ide lehetőleg az jöjjön aki komolyan gondolja. Neki akarunk jót. Ha behoz pár tételt ami alapból rossz, senki nem fog rámutatni valamelyikre, lelket simogatni, asszisztálni az ipari hulladék megvételéhez. Ha mégis megveszi és szar, hát, akkor mit mondjunk? Néha téveszt a görgő. Lol. Vettél volna MOA133-at.
    Zodo, te már akkor eldöntötted, hogy mit veszel, mikor betetted ide a lábad. Úgy nehéz segíteni. Fejjel a falnak.

    Ahogy elnéztem ha valaki nem apró, 3 gombos esetleg használt egeret akar, akkor van a filléres 3 gombos. Van az átbaszós VÉRPISTIKHEGÉMMERH VILÁGÍTÓSH irodai fos 5 ezeré' interpolált szenzorral. Meg 7500-8000 fölött lehet kapni egérre hasonlító már nem repülő tárgyakat. Tudom drága. Tudom, Mo. De ha lehet választani az 5 ezer Ft-os irodai szar jó csomagolásban, és a korrekt egér közt, akkor inkább ráköltök még 3 ezret. Ha meg nincs keret, akkor meg legalább legyen a legolcsóbb.

    [ Szerkesztve ]

  • zodo

    nagyúr

    válasz salytmasztor #55488 üzenetére

    és quailstorm

    Nem vagyok már gyerek és általában a drágább/minőségi cuccokat veszem és sejtem hogy egér témában melyik miért jobb de nem azért jöttem ide hogy egy jó vagy profi egér kiválasztásába segítsetek.
    Olvassátok csak vissza, közöltem minden igényemet és egyik sem találkozik a topik ajánlóban szereplőkkel.
    Igen megvettem ezt az olcsó világítóst de akkor még nem tudtam hogy ezt veszem csak volt egy-két kiszemelt.
    Gondoltam más is olvassa a topikot aki korábban vett hasonló gagyibb egeret ami kb megfelelő az igényemnek és mint tipp megosztotta volna velem de élből logi ebay.

    Köszönöm a segítő szándékot ami a dpi állítást illeti de akkor majd megszokom, nem gond a plusz két kattintás.
    :R

Új hozzászólás Aktív témák