Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dualface

    tag

    válasz dobragab #43068 üzenetére

    Üdv ismét!

    Ma sikeresen megjártam a pixelt(segítőkészek voltak nagyon, innen is köszi) és a mediamarktot is és bizony szűkült a listám.

    G500S ugye kiesett a szenzor miatt ( bár még mindig nagyon sajnálom a formája miatt :DDD )
    G502 a súlya miatt
    G402 egyáltalán nem jött be nekem fogásra/formára illetve az oldalsó plusz gombok, nagyon nem tűntek tartósnak.

    Ami maradt:
    -G400S - nagyon jól passzol a kezemhez. Amit említettél a hüvelykujjnál rám egyáltalán nem igaz, mert valahogy a kiálló részhez csak úgy tudom hozzáérinteni az ujjam ha ráfeszítem, szóval a mélyedés nekem pont jó volt úgy.

    -Naos 7000 - eszméletlen kényelmes, kezemre öntött forma és nagyon letisztult kinézet. a gumis bevonat jó fogású volt, de nem tudom mennyire lehet tartós.

    -Ami még eszméletlen jó volt az a Roccat Kone XTD volt. Ez is nagyon passzolt a mérete miatt meg a görgője és gombjai is nagyon jók voltak, bár ez az ára miatt sajnos nem nagyon jöhet szóba nekem max használtan valami ritka jó fogással.

    A g400S-ről már nagyjából képben vagyok, szóval már csak a Naos 7k-ról kell még kis infó a választáshoz. Van valakinek hosszabbtávú tapasztalata tartósság tekintetében? Mikrokapcsolói cserélhetőek gari után japán omronra?

Új hozzászólás Aktív témák