Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bicskás

    tag

    válasz TeebyKay #40770 üzenetére

    Őszintén sajnálom... :(

    Kössz tudnám egyedül is hová tenni a lovettát, van két és fél hobbim és mindegyik egy feneketlen kút... :DD

    Mivel a hanyattegeres dolog kb halott, ezért szeretnék egy olyan egeret amely viszonylag megfelel az igényeimnek.

    A4tech WOP-49 egerem van jelenleg de van vele egy kis gubanc amit már leírtam...

    Tehát szeretnék nézelődni keresgélni egy csöppöt új irányba, a nagy bumszli asszimetrikus egereket szeretem és örülnék neki ha nehéz lenne mert a legtöbb egér túl könnyű nekem, és legyen rajta egy megállítható lendkerék, az oldalán nem baj ha van gomb, de jobb ha nincs egy görgő ( amivel tudok kattintani, és ez fontos mert csilliárd dologra használom ezt a funkciót ) és két gomb, ennyi kell nekem, és lehetőleg ne világítson a sötétben mert azt utálom amúgy lehet csiricsáré nem zárkózom el teljesen a bucsustól de a lila, rózsaszín, virágocskás miegymás inkább ne ha lehet...

    ( Amúgy láttam egy képet a neten egy fa egérről, ami tökre tetszett csak a beszerezhetőségéről nincsenek információk, pedig igazán csinos kis darab. )

    Elnézést a minden hozzáértést nélkülőző személyleírásért, de nem vagyok gamer, remélem azért meglelitek nekem a kiszemelt áldozatot, vagy legalábbis valaki erősen hozzá hasonlót, kösszépen előre is mindenkinek ! :R

Új hozzászólás Aktív témák