Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kemotox

    addikt

    válasz Dave567 #39674 üzenetére

    Hát 10-12 körül is baxott jó egereket lehet venni, azért szerintem 14 ezer differencia igen is lényeges. Gondolj bele, az majd 50 sör!! Vagy egy jó egérpad a rágcsáló alá és még majd 30 sör.
    Plusz ezek a drágább egerek nem azért drágábbak, mert annyival jobbak lennének: inkább a plusz csicsát, plusz marketingszöveget (ilyen olyan hájperfjúson endzsin meg tököm tudja mi, azt egy 20ezer éves WMO a maga kis szerény fapados szenzorával is teljesít olyan jól, sőt), a vijjogó LEDeket, meg a plusz gombokat fizeted meg. Utóbbi persze nem teljesen értelmetlen, van aki szereti a sok gombot, van aki nem. Na de a lényeg, hogy egyáltalán nem jobb annyival, hogy 10-15 ezerrel többe kerüljön, mint egy átlagos gamer egér. Sőt vannak akik szerint annyira nem is jó (súlya miatt, elég nehéz jószág), ezt nem tudom, hogy így van-e. Szarnak biztos nem szar, de én személy szerint inkább valami egyszerűbb, bejáratott, olcsóbb egeret vennék, hisz egyszer így is, úgy is beszarik (ma már semmit nem lehet venni ami ne szarna be.. :/), na akkor aztán fog számítani, hogy mennyiért és lett véve az az egér :D Mondjuk az is igaz, hogy a problémák legtöbbször könnyen orvosolhatóak (mikrokapcsoló csere, törött kábel, stb).

    TL;DR: A lényeg, hogy jónak biztos jó, csak nem ér annyit, nagyon nem.

Új hozzászólás Aktív témák