Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bbdzyx

    senior tag

    válasz jaffa 2843 #38493 üzenetére

    Ebben egyetértünk. Jó volna megfelelni a saját mottójuknak, miszerint: ha már a játékosok 1%-al is jobban teljesítenek a termékeik által, ők megcsinálják azt. Nagy kár, hogy minden Zowie fórum tele van a click latency botránnyal, amit egy szimpla fw updatel meg tudnának oldani. Ja, akkor viszont hamarabb lesz duplaklikkes az egér.

    Én a forma és a giccsmentes, letisztultság miatt választottam az FK2-met, driverre sose volt szükségem, az oldalgombokat is csak most kezdtem el használni. Egyik 3310-es egeret sem az én kezemhez igazították, kivéve az új Logit, erősen gondolkozom, hogy megpróbálkozom egy g303-al.Mindig is 800-900 cpi körül játszottam, amelyik egérrel tudtam, szóval engem nem nagyon érdekel a 3310-es 50 cpi-s léptékkel állítható felbontása, meg az állítható LOD, mert az így is elég alacsony, kb. 1 CD-nyi,. Tény viszont az, hogy így drága mulatságnak tűnhet annak, aki testre szabhatóságra vágyik, hisz minek a kitűnő szenzor, ha azt nem használja ki a gyártó.

    [ Szerkesztve ]

    “Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

  • dobragab

    addikt

    válasz jaffa 2843 #38493 üzenetére

    Beleteszik egy basic formába a legjobb kapható szenzort, basic feature-öket is kihagyva, eladják 20k-ért, közben spórolnak 100 Ft-ot a Huano kapcsolókon. Grat.

    Valaki múltkor írta, hogy nagy tételben 1 Ft milyen sokat számít, ezért is nem raknak bele japán Omronokat, mert hogy pl. egy ellenállás milyen sokba került. Szerintem ez itt nincs így. Kérdezz meg bárkit innen, hogy fizetne-e 1000 Ft-tal többet a kedvenc egeréért, ha gyárilag japán Omronokkal lenne. Ez igenis növeli az egér értékét, és nem csak többletkiadás.

    [ Szerkesztve ]

    Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

Új hozzászólás Aktív témák