Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PR0JECTNR56

    addikt

    válasz kemotox #38192 üzenetére

    +1

    Némi egyéni befektetett energiát is igényel a megfelelő választás és bármennyire elkeserítő ez sokak számára, de többnyire a vezetékes "gamer" egerek közül kerülnek ki a legjobbak akár általános használatra is, így értelemszerűen nem fognak különösebben más ipari fércműveket modelleket ajánlani.
    Itt mindenki megkapja az alapvető segítséget, ezen felül pedig úgyis olyan egeret választ, amit jónak lát, de szerintem mind funkcionalitás, mind formai diverzitás terén kellőképpen jelentős kínálatot vonultat fel az 1. hsz összefoglalója és a docs-ra feltöltött táblázatos ajánló a témában való elégigazodást segítő minden információval.

  • Pete55555

    addikt

    válasz kemotox #38192 üzenetére

    várod el
    Nem várom el. De a kezem kicsi, a DA is b*szottnagy egér számomra, leírtam, hogy az A4techhez hasonló méretű kéne. Mx-ek, kana, IMO, ilyesmik NAGY. rohadtnagy. 115 mm a max hosszúság.

    Önállóság, emberek, önállóság
    Olvass már vissza akkor, és láthatod mennyit keresgéltem, de hiába, MM-be elmentem, ott lóf*sz nincs. Leírtam azt is, hogy a G100s talán jó lesz, de csak a nyíregyi MM-be láttam, de akkor még megvolt a DA. De oldalsó gombja mondjuk annak sincs...

    Állandóan ilyen és ehhez hasonló kérdésekkel van bombázva a topic.
    Igen, mert amilyen egerek itt mennek, azok sokaknak nem felelnek meg, túl drága, túl nagy, kevés a gomb, stb okok miatt.

    Oszt ne legyenek flegmák a népek?
    Nyilván érthető, hogy frusztráló 100x ugyanazt leírni, de más ajánlós topikba is megteszik ezt.
    Ne legyenek flegmák. Olvass vissza, én tényleg próbálok hallgatni a tanácsaitokra, legalább 3x voltam MM-ben, keresek, böngészek egyfolytában, nézem az ajánlott egerek leírásait, tulajdonságait, review-okat, csak rohadtnehéz egy normális méretű egeret találnom. A kezem meg kicsi, ráadásul claw/fingertipes fogásom van, és kb 15 cm-t mogatom max az egeret, tehát emelgetem, pluszban néha az ujjaimmal irányítgatom a tenyerem alatt, de a csuklóm mindig fixen az asztalon van.
    G100s - > elmegyek, megnézem. Talán jó. (bár az oldalsó gombok hiánya fáj...)
    Mx300--> kevés a 400 dpi
    G302 - ezt nézegettem már, de elvetettem. Mondjuk lehet jó lenne, hossza talán jó, oldalt is van gombja.
    G303 - akkor inkább a 302
    Kana - Óriási
    Kinzu - oldalt nincs gomb, de 12 - akkor inkább a G100s, amúgy is hasonló méretű.
    Salmosa - ezt valahogy nem tudom elképzelni, hogy kényelmes, bár nem túl nagy. De eelyett is inkább akkor a G100s
    Abyssus - Talán ez sem túl nagy, de formára jónek tűnik. Viszont gomb sehol, és 12k+ --> G100s

    Érted már, hogy miért fakadtam ki?
    Köszönöm egyébként a listát ezek közül a G100s, és talán a G302 jó lenne, utóbbit sajnos nemnagyon tudom megtapizni sehol.

    Ami még szóba jöhet:
    Roccat Pyra wireless 12k-ért (aprón, alig használt dobozos)

    Abyssus

    ...Szeretem leracsniztatni...

Új hozzászólás Aktív témák