Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pete55555

    addikt

    válasz bbdzyx #38184 üzenetére

    És akkor már kell a gémer egér? Írtam, hogy az esetek 80%-ában netezésre lesz használva.
    Nem, nem egyszerűbb, ha már az egérbe be van építve, nem kell külön megvenni...

    Nem fétisem leszarni az ajánlásokat, csak még egy olyan egér ajánlást sem kaptam ami megfelelne fogásra.
    Itt meg fétisük az embereknek figyelmen kívül hagyni azt, hogy nem mindenki izgul rá a szenzorra, és vesz meg olyan egeret, ami amúgy k*rvára nem áll a kezére, nem annyi gomb van rajta, nem annyiba kerül, mint amilyet szeretne, de jó a szenzor az a lényeg.

    Mert a többi egér fos, szar hulladék, mert nem 1, hanem 5 ms-os késése van, meg ha elhúzod 3 métert, akkor téved fél centit.

    Oké :U

    Próbáltam megfogadni a tanácsokat, megvettem a DA-t, de nem jött be. Átnéztem az összes ajánlott egeret, de a nagy része vagy túl nagy, vagy drága, vagy nem is lehet beszerezni. G100s-t sajnos csak akkor lett volna lehetőségem megtapizni, mikor már a DA megvolt, de ha megyek nyíregyre legközelebb megnézem, hátha jó lesz. (de nem valószínű)

    De pl ottvan a Roccat Lua/Prya, amit nem is ajánlott itt senki, magam bukkantam rá, és fogásra úgy néz ki jók lennének, és árban sincs elszállva egyik sem.

    ergyább darabokat keresgélj a neten
    Egy "gagyi" egeret linkeltem be e-bayről.
    Az A4techet pedig ~ 4 éve használom, és teljesen meg vagyok vele elégedve.

    Azért keresgélek még mindig, meg linkelgetek, mert próbálok találni egy itteni hozzáértők szerint is jó egeret találni. Csak épp rohadt nehéz a 12-13 centis egerek között egy 10-11 centiset találni...

    ...Szeretem leracsniztatni...

Új hozzászólás Aktív témák