Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz eami #37177 üzenetére

    A windows alap driverekkel is menne, bármiféle mókolás nélkül, ha MS. nem korlátozta volna be. A jobbfajta egerek tudják, a 12-14 évesek némelyike is. Alkalomadtán még olyanra is van példa, hogy ugyanazon (amúgy 1000Hz képes) egér "hack"-el feloldva az MS. féle butítást (a gyári 2006-os default) driverben röhögve megy x86-os win7-en, míg átbootolva az x64-es verziójára halál az egész (legalábbis hallottam/olvastam; nekem még egyelőre mindegyik egérrel sikerült azon is) Szóval maga a "hack" általában egyszerűen arról szól, hogy a gyári Ms. limitet feloldják és az egér végre mehessen azon a frekvencián, amit amúgyis tud/tudott/tudna (ha valami hülye nem limitálja le; aminek egyébként már csak azért sem látom értelmét személy szerint, mert ha ugyanarra a "hackelt" USB csatira mást dugna is az ember, nemhogy a nyomtatóknál, kameráknál, háttértárak esetében, hanem még másik fajta egér csatlakoztatásakor is visszaáll 125HZ-re, tehát én speciel alaptalannak látom azt a "félelmet" hogy pusztán ezért limitálják, merthogy húú tönkremegy) Mellesleg, aki pro gémer, az 125HZ-en is pro gamer :) Ugyanez igaz a grafikusokra is

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák