Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz Scale #36277 üzenetére

    Nem vagyok Vanir, de volt 518-am és a "nagyapja" MX500(ak) most is (ugyanaz a forma) Ezekhez képest a DA totál más, szerintem sokkal jobb forma. Elöl nagyon meg van emelve, az ujjaid a "púpjáról" épphogycsak (kényelmesen) ráfekszenek a gombokra, amiknek az alsó fele ívelt, hogy ne csússz le róluk, középen pedig egy nagy "vájat" vagy inkább a gombok közti holt tér, ahová a középső ujjad simán befér. De vannak egyéb érdekességek is pl. az oldalsó gombjai baromi jó helyen vannak, nagyok ugyanakkor nagyon nehéz "véletlen" megnyomni őket (nekem még nem sikerült) Soha életemben nem tudtam lövés közben zoomolni, inkább hagytam a pits@ba. Ezzel könnyedén ment elsőre (nem tudom eléggé hangsúlyozni "mekkora szó" ez 15 év FPS gémelés után :D )

    (#36280) Scale: Vannak különbségek közöttük, a DA-k nem olyanok, mint pl. a logi MX500//MX518/G400/G400S, amiknek a formája gyakorlatilag 2002 óta azonos. Anyagminőségre sem ugyanolyanok, az összefpglalóban is van róla szó. Tudtommal a 3G v2, meg a 3.5G Black Edition a 2 legjobb (anyag)minőségű széria. Csak példa

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák