Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mindfreak

    őstag

    válasz manoarc #3324 üzenetére

    Nem tudom pontosan mit értesz gémer kategória alatt. Régen is játszottak, épp ezért vett mindenki kényelmükről és kiváló optikájukról híres Microsoft IntelliEye egereket. Az akkori Genius és A4Tech labdába se rúghatott. Innen ered a bizalom hiánya (többek között az enyém is), amiben régen csalódtak az emberek, mert sz@r volt, abban most se bíznak. Ez szerintem teljesen érthető. (Megjegyzem mind a mai napig az MS IME 3.0 és az 1.1A a legközkedveltebb egér a CS játékosok között!)
    "szegény gamerek mindíg voltak és lesznek" - Mi az, hogy szegény gémer? Szegény gémernek van gémer számítógépe, gémer internetkapcsolata, de gémer egérre nincs fölös pár ezer Ft-ja?! Pont a legfontosabb dolgon kell spórolnia ugye? Szegény...
    Egyébként senki sincs rákényszerítve, hogy vagyonokért vegyen egeret (szerintem nincs is rá szükség), de azt senki se várja, hogy egyszer azt fogjuk mondani, hogy vegye nyugodtan a Genius-t, mert az csuda jó. Én csak azt merem bátran ajánlani másnak, amibe Én is megbízok, márpedig Logitech, Microsoft, Razer egerekben még sose csalódtam! A teljesség igénye nélkül: MS WMO, IMO, IME3.0, Logitech MX500, MX310, MX510, MX1000, Revolution, Razer DB, DA.
    "Mit tettek le eddig az asztalra?" - Ezt csak (gémer)egér és egyéb periféria kategóriára értettem. Merthátugye egér topicban vagyunk... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák