Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Sk8erPeter #32330 üzenetére

    ha el nem felejtem, csak most inkább nem írok egyből róla, mint az Arcnál (ami aztán később nagy csalódás lett), hanem majd hosszabb távú használat után

    Jo otlet.

    Eleinte en is irogattam sok hulyeseget az MS Explorerrol, aztan 2 honap utan konkretan pokolra kivantam az addig istenitett egeret, aztan visszatertem a jo oreg MX Revohoz.

    Bar most lehet, hogy nekem is egeresznem kene, mert a legelso MX Revomnak konkretan mar teljesen elkopott a gorgoje, ossze-vissza jar, utalom hasznalni.
    Masodikkal nem tudom, mar mi a baj.

    Kekfogu harmadiknak meg az akkuja kezd szetmenni, nem mindig hajlando tolteni, de meg mindig ez van a legjobb allapotban.

    Elvileg van valahol +2 alkatresz Revo, talan ossze birok legozni beloluk 2 mukodot, bar egy-ket alkatresz nem csereszabatos bennuk.
    Pl. az elso szerias Revoba nem lehet betenni a kesobbi Revok gorgojet, mert a regin 3 vezetek megy a racsnit kapcsolo motorba, ujon csak 2.

    Meg az akku+tartoja is valtozott, de szerintem az nem athidalhatatlan problema, mivel most mar az akkura van direktbe raforrasztva az a csati, ami eleinte a tartora volt.
    Eredetileg a tartoba volt pattintva a G5-ben is hasznalt cserelheto akku, aztan szeretett nem erintkezni, ha leejtetted, stb.

    Ranezesre a kekfogu Revo alkatreszei az elektronikat leszamitva ugyanazok, mint a kesoi Revoke.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák