Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mindfreak

    őstag

    válasz pr1mzejEE #3080 üzenetére

    Ha már szóba jött, leírom a saját tapasztalatomat röviden. Már kb. 1 hete használom folyamatosan az új DA-mat. Le a kalappal előtte! Régebben csak pár percig fogtam kézbe, akkor jónak értékeltem, de most már azt mondom, hogy BEST! ;)
    Az 1800 DPI-től persze nem vagyok hanyatt esve, előtte elvoltam a 400-al is, viszont a fogása rettentően kényelmes. IME 3.0 egy-az-egyben, talán annyi, hogy a gombok kicsit bemélyedésesek azért, hogy ne csússzon le a játékos ujja a gombokról. Ezt a fííícsőrt nekem szoknom kellett, de rövid használat után ezt is sikerült.
    Izlések és pofonok, de olyan nincs, akinek ez az egér nem tetszik, főleg sötétben... owned! ;)
    Nem tudok rosszat elmondani az egérről, talán annyi, hogy a oldalának az anyaga lehetett volna matt, és akkor nem lenne ujjlenyomatos. Viszont egyáltalán nem csúszik, szóval ez sem olyan nagy hiba.
    A kábele megfelelően hosszú, kicsit vékony, reméljük ebből nem lesz gond a jövőben sem.

    Egyelőre ennyit akartam, ezért az árért nagyon-nagyon jó vétel!

    mod: Még azt leírnám, hogy SteelSeries QcK Heavy padon használom, nagyon kis sensitivity-vel. Ha a pad egyik végétől a másik végéig húzom az egeret (ez 45 cm), akkor 160 fokot fordulok a játékban (CS,CSS). Akárhogy rángatom, nem tudom kiakasztani, negatív vagy pozitív egérgyorsítást nem vettem észre. Szóval N1!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák