Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyuszaa

    őstag

    válasz joysefke #28725 üzenetére

    Többször nézegettem már ennek az eladónak a termékeit.
    Árul újként,és használtként egyaránt egereket azonos típusokból általában, és olyat is, amin elmondása szerint a beszállítója végzett módosítást.

    Beszéltem vele korábban, de a szokásos macro válasz jött két sorral letudva.

    Ezt a 2013-as kiadást feltette többször is, úgy, hogy már bele van kalkulálva az eladási árba a shipping, itt már eladott belőle 22-őt.

    A rövid múltja sem makulátlan, kétes a dolog, valószínűleg eredeti, de benne van a pakliban, hogy felújítottat kapsz kézhez új címszóval, amin már bütyköltek és nem éppen vadontat újat. A használt meg tényleg használt, nem is refurbished-ként van meghirdetve. Szépen rostázzák állapot szerint a beáramló egereket, a többi rajtuk múlik.

    Úgy gondolom, olyan zsákbamacska az egész dolog, és nem sokkal került többe a biztos forrás, amit nyugodt szívvel ajánlottam volna, de már inaktív a hirdetés, mert valószínűleg elkelt mind. Amúgy 3 ezerrel került többe, viszont az eredeti dobozával együtt küldték, és 700 darabot adtak el belőle, mind pozitív értékelést kapott eddig.

    Szkeptikus vagyok nagyon az ebay ezen területén, mert itt kiemelkedően sok a trükköző, és a scammer sajnos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák