Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • felyx

    csendes tag

    válasz #59070464 #21162 üzenetére

    Olvasgattam a fórumot közben, nem ültem ölbe tett kézzel választ várva. Az egerek mögé írtam is egy-egy sort, amit eddig olvastam, hallottam róluk, legalább nézzétek meg amit írtam, mielőtt elkezdtek piszkálni. Mondjuk a legviccesebb, hogy piszkálást kaptam bőven, de csak egy ember volt olyan kedves, hogy a kérdésre érdemben válaszoljon is. Nem lepődök meg, külföldi fórumokon kérdezel és segítenek, magyar fórumon először leoltanak és ha szerencséd van és megalázkodtál 200-szor, akkor talán segítenek, tipikus, és ha valaki azt mondja ez nem igaz, akkor nézzen körbe külföldi hw fórumokon. Leírom még egyszer mindenesetre, ROCCAT gombjai tönkremennek és néha a görgő kihagy ezt sokan írták, Logitech G300-ról szintén írták sokan, hogy a gombok feladják a szolgálatot gyakran kevesebb mint 1 év alatt, plusz a méretére is panaszkodtak mivel kisebb mint az átlagos egerek, CM Storm Recon nekem tűnik kicsinek illetve olvastam hogy emelés közben könnyen megnyomja az ember a túlsó oldal gombjait, Steelseries optikájára panaszkodtak bár nem sokan... olvasgattam róluk, ezért is nem egyszerű eldönteni melyiket lenne érdemes meg is venni. Razer egerem 6 évig bírta kb., amíg a macska el nem kapta, irónikus, hogy a macskánk nyírja ki a Razer egerem. Új Razert meg 20 alatt nehéz venni, legalábbis amik nekem szimpatikusak, ennyit sokallok értük.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák