Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ng0ofy

    KORREKTOR

    válasz krizoli #17773 üzenetére

    Annyit tudok segíteni, hogy ajánlom, fogdosd meg őket élőben, mert tényleg szinte ennyi a különbség (szerintem) közöttük. Ha személyes tapasztalatra vágysz:
    Az abysuss kicsi, egy idő után a nagyobb tenyér begörcsöl rajta, ha nem az ujjaiddal fogod kizárólag ("fingertip grip" fogás)
    A da2 fogása kényelmes tenyérrel (palm grip), de ha sokat kell emelgetni, akkor furcsa - nekem -, mert magasan van az orra és a "levegőben" van az ujjaim vége valamint egy kicsit hajlítom az ujjaim (claw grip) és így csak a hüvelyk és kisujjammal tudom emelni.
    A g400 fogása olyan, mint egy kis almáé vagy körtéé vagy női mellé :D. Az a tenyerembe simul, az ujjhegyeim az asztal felé néznek, így emelgetni könnyű. Nekem. Az hogy neked mi a jó, azt te fogod tudni ;)

    http://www.razerzone.com/mouseguide/ergonomic (persze ezt már tudod gondolom és rájöttél, hogy pontosan senki sem fogja így az egeret, hanem mindenki valami köztes figurát használ :D)

    Ezért visszatérve az első sorokhoz és Fábryt idézve: "Vedd kezedbe a sorsodat"

    Keresgélj használtan. Ha mégsem jó, el tudod adni annyiért szinte egyből, amennyiért vetted, mert ezek mind kelendő rágcsálók.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák