Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Khaosz55 #15019 üzenetére

    Nekem az a gondom hogy webezéshez nekem kell az oldalsó gomb.

    Alternativa lehet egy billentheto gorgoju 3 gombos L eger.
    Valamelyik elozo melohelyemen egy RX300-at hasznaltam igy, gorgo balra billent volt a vissza, jobbra meg az elore.

    MS egerekhez jaro IntelliPointban nem lehet atprogramozni a gorgo billentest mas funkciora! :(

    Nekem anno az RX300 sokkal jobban bejott, mint a hasonlo aru MS BOM/WMO egerek, csak ezt mar vagy 2-3 eve nem kapni. :(

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Khaosz55 #15019 üzenetére

    "a karmos egerek általában az alsó kategóriát képviselik 2-3 gombbal"

    A gombok számának mi köze a kategóriához?

    Semmi.

    Kifejezetten örülök neki, hogy gyártanak 3 gombos egereket. Soha nem éreztem hiányát a plusz mikrokapcsolóknak és legalább nincs holtsúly, Purist. Ami kell.

    Nézz MS Intellimouse 1.1a-t, Razer Diamondback / Diamondback 3G-t. Vagy eBay-ről új Logi MX 310-et. Ezeken vannak pluszgombok.
    Mellesleg, ha olyat akarsz, amiben értelmes szenzor is van, az első hsz-ben a méretek és a gombok száma is szerepel..

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • iamthesonar

    aktív tag

    válasz Khaosz55 #15019 üzenetére

    "Ha megnézzük a gyártókat a karmos egerek mindig legalul vannak. Fullos egerek általában tenyeres egerek."

    not... szerintem ez nem igaz.. mire alapozod? mert olcsobb??? hat Ami nagyobb tobb anyagbol van es tobe kerul... predig sokszor nem is er annyit...

    a gaming multamra alapozva a legjobb egerek karmosak... neuem szemely szerint a kedvencem a razer diamondback 3g... az elott nagyon szerettem a sima diamondbacket.. de most ratalaltam a steelseries kinzura... hat valami k.rva jo szerintem!!! konnyu, kicsi, kezre all es Ami a legfontosabb nem tudom kiakasztani egyk beallitason dem a senzorat!!! hihetetlenul jol alkalmazkodik tobb fele felulethez is a kis optical sensor. mindenkinek csak ajanlani tudom... az egyetlen kivetni valom hogy a drivere sokkal jobb a rauer egereknek... es a 3g infra is jobben tetszik valamivel de ezen kivul semmi hibaja es nem tudok rola rosszat mondani... keves a bomb vegyel steel series diablo 3 mouset az is egg kkinyu kb plussz gombokkal... csak ketszer annyi...

    Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

Új hozzászólás Aktív témák