Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz Synthwave #11928 üzenetére

    A monitor is számít frissítés szempontjából (mert ha megy azon a frissítésen, ami a belőtt fps-érték, akkor valamivel "kisimul" a mozgókép, szebb lesz a "folyás").

    Ilyen részletekbe nem akartam belemenni, de - ahogy nyilván te is tudod - ez azt is jelentheti, hogy ha nagyobb az fps mint a monitor képfrissítési frekvenciája, akkor képhibák jelenkezhetnek, ami nyilván nem jó. Nem véletlenül találták ki a V-Sync-et, és Carmack bátyó sem véletlenül találta ki a fix 60 fps-t a Rage esetében (persze egyéb okok is közrejátszottak).

    Ezt lehet, hogy olyan emberek, akik sok-sok éve játszanak FPS-ekkel, nagyon is észreveszik, míg te, aki Civilization-özöl, nem

    LOL, egyrészt nem csak Civilization-özöm, fps-t is játszom időnként, még multiban is (de ezt már mondtam korábban is), másrészt külön tetszik, ahogy a te szádból degradálónak hangzik, ha valaki esetleg olyan játékkal nyomul, ami 80 IQ-nál többet feltételez... :U

    A végső konklúziónk hellyel-közzel nagyjából-egészéből megegyezik (fogjuk rá), úgyhogy részemről most már tényleg lezárom a témát. Mindenesetre ez a konklúziód érzésem szerint már nem egészen ugyanaz, mint ami a nyitó hozzászólásban szerepel.

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • nyunyu

    félisten

    válasz Synthwave #11928 üzenetére

    Összegezve: aki RTS-sel, FPS-sel is játszik, szeretne is még, és már van egy kis skill-je (vagy szeretné, hogy legyen, és akkor majd ne az egér legyen a szűk keresztmetszet), akkor az ne vegyen wireless egeret.

    Nehogy mar a del-koreai Starcraft bajnoki meccseken kivul barhol is szamitana az eger lagja RTSek alatt.

    Max az lehet idegesito, ha elfelejtetted feltenni az egeret a toltore, aztan meccs kozben megall. :DDD

    Vagy mint en tegnap melohelyen, szokas szerint egy ora kesessel beertem, bokom meg a BT MX Revot, piros. (*)
    Na jol van, azzal a lendulettel mentem is ebedelni, az alatt a 20 perc alatt osszeszedett annyi toltest az eger, hogy egesz napot kibirta.

    *: pirosra valtastol meg max fel orat bir a rendes Revo. BTt meg sose nyuztam annyira, hogy kezem kozott lemeruljon.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • nyunyu

    félisten

    válasz Synthwave #11928 üzenetére

    Összegezve: aki RTS-sel, FPS-sel is játszik, szeretne is még, és már van egy kis skill-je (vagy szeretné, hogy legyen, és akkor majd ne az egér legyen a szűk keresztmetszet), akkor az ne vegyen wireless egeret.
    Mindenki másnak jó lehet.

    Sajnos ma elmaradt a ceges CS party.

    Kivancsi lettem volna ra, hogy a kekfogu MX Revoval mekkora hatranyban lettem volna a tagbaszakadt kollega gamer Gigabytejahoz kepest. * :DD
    Mondjuk en sajat loven vettem rendes alatetet melohelyre+HGt is tettem az egeremre, mig kollega a csupasz asztalt hasznalja.

    *: nagy eger kellett a nagy mancsahoz, mast meg nem lehetett akkorat kapni. :DD

    Egyebkent jo lenne, ha egyszer kiprobalnal egy modern 2.4GHz-s egeret, es nem csak arrol papolnal, hogy az eleve szar.
    Amikor 8-9 eve utoljara voltam valami Guru jellegu taborban, egyedul nekem volt wireless egerem a szobankban, mindenki mas drotossal tolta, megsem en voltam az utolso CSben. :DDD

    Pedig a 27MHz-s MX700-nak meg eleg jelentos lagja volt, mostani wireless egereke negyedannyi sincs.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák