Új hozzászólás Aktív témák

  • IRON STORM

    őstag

    válasz maestro87 #8016 üzenetére

    Alapvető fogalmakat keversz.
    Még mindig a DL lemez írásnál tartunk tehát. Megírod a lemezt, most már látom hogy olyan lemezt használsz ami nem ajánlott. Ritek médiakód kilőve, semmire sem jó. Megvan tehát miért nem játssza le az asztalid. Verbatim ( MKM) ill Ricoh ajánlott. Elhiszem hogy 10 perce regeltél még csak, éppen ezért kellene többet olvasnod( vissza is).
    DVD-ROM bitsetting. Jelentősége a régebbi asztaliknál van amelyek nem támogatták a +R lemezeket. Itt jól jött(jön) a booktype, az azonosító olyan mintha gyári lemezt raktál volna be.
    A Neroban amit látsz táblázat: DVD-ROM lemezt nem tudsz megírni ( fizikailag). Itt jön amit fent írtam +R lemezt tudsz "álcázni DVD-ROM lemeznek. A gyári lemezeket préselik, nem pedig írják.
    A támogatott írási sebességeknél irányadó az íródban levő firmware. Ha a firmware csak 2.4x sebességet támogat, akkor fejed tetejére állhatsz akkor sem tudod gyorsabban megírni.

    A kétrétegű lemezekből valóban a +R DL ajánlott, azonmban az egyrétegű lemezből nyugodtan vehetsz -R médiát is.

    A vitatkozást arra értettem, hogy leírok valamit ami tény, tehát nem én találtam ki, és mégis állítod az ellenkezőjét.

    Csak a TDi!

Új hozzászólás Aktív témák