Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kesenyi

    tag

    válasz Demertin #94180 üzenetére

    Belemerültem jobban ebbe a hogy is van ez méret mizériába és redditen ugyanabba a dilemmába futottak bele. (A tagnak s340 háza van, neki befért, szóval az s340 elitebe is bele kell mennie.)

    Így ha tetszik a sima D15S választhatod azt. Az előlapi oldalon így nem lesz hely hiány, mert a hűtő tömbök közepén lesz csak 1db venti. Ugyanakkor utólagosan rászerelhetsz ha kell egy 12cm-es noctua ventit, és így maradna 44mm hely az előre beszerelt 12-es venti alatt, és így nem kell variálnod a Renegade ram rendeléssel. :D
    (Engem az zavar meg, hogy van ahol 160mm magasságot írnak, van ahol 165mm, de elméletileg noctua support 160mm mondott) Lehet volt egy méretváltás valamikor?!

    Ha mégis ezt választanád, akkor javaslom, ne szedd le a fóliát a hűtő aljáról, csak a processzorról távolítsd el a pasztádat. (hogy ne kend össze a hűtőn lévő fóliát, bár lehet könnyű letörölni) Csinálj egy próba összeszerelést (ventit is rakd fel), hogy valóban elférsz e a házban, az oldallapot is tedd fel. Aztán ha minden oké, akkor mehet a végleges szerelés, fólia le, paszta fel, hűtő a végleges helyére.
    (Lehet csak én gondolom túl, de egyszerűbben visszacserélik ha nincs összekenve. :D)
    Van egyébként chromax.black verzió ha annak a színvilága jobban tetszik.

    ák:
    Noctua NH-D15S

Új hozzászólás Aktív témák