Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sándor -P20-

    senior tag

    válasz Pyttawrx #93872 üzenetére

    RE #93871DravenMoral
    Köszi a választ.
    Én is gondoltam Gap pad-ra, de mint írtam nagyon kiestem a témából. Köszi a tippet.

    RE #93872Pyttawrx
    Köszi a választ, és az útbaigazítást a HP topikba. :R
    Azért ide is válaszolok.
    A csövön nem látszik semmi deformáció, a helyére is szépen illeszkedik. (szétszerelt állapotban)
    Leginkább a hőcső kidolgozatlansága, és a látható olcsóság ami ledöbbentett amikor először szétszedtem.
    Egy sima sajtolt lemezdarab felforrasztva a hőcsőre... :F
    Legalább valami minimális hőfelvevő "tömböt", minimális felületi megmunkálást vártam volna. (Na mind1 úgy látszik a költséghatékonyság mindenek felett)
    A problémám igazából az, hogy a lapi egész alja csak elég nagy jóindulattal tekinthető stabil, merev konstrukciónak.
    A hőcső is elég hosszú, tehát a legkissebb feszülés, tekeredés is elmozdíthatja a magokól, szóval érdekes feladat ilyen körülmények között a megfelelő hőátvitel biztosítása.
    Modjuk az igaz, hogy az egész hűtő cuccos csak a magnál van rögzítve, azon felül csak úgy benne van a házban, tehát némi mozgást elvisz a konstrukció.

    40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

Új hozzászólás Aktív témák