Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Molydeus

    senior tag

    válasz [Prolixus] #83010 üzenetére

    Az Oblivionnál nekem csak annyi a gondom, hogy a Spacebar kittet elfelejtették leárazni. :(
    Pedig nagyon bejönne a színes feliratozás, csak nekem fehér alfák mellett.

    M.

  • dqdb

    nagyúr

    válasz [Prolixus] #83010 üzenetére

    pont az SA Oblivion-ból nincs ISO
    Nekem is, imádom a színsémát, a Dualshot mellett az egyik legjobb szürke kupakkészlet (ha lesz belőle V3, akkor az ígéretek alapján abban ismét lesz ISO). Az egészben az a legidegesítőbb, hogy amikor a V2 IC kijött és lehetett tudni, hogy nem lesz ISO kit, akkor a Dropnál az első kör extrái közül pár készletet még lehetett kapni jól leárazva, közte az ISO kitet is, csak későn kapcsoltam, és lemaradtam róla.

    SA Geomáról tudsz valami infót esetleg?
    ProtoTypisthoz augusztusra várható, vagyis az utóbbi idők tapasztalata alapján az MKEU-hoz októberben talán, ha odaér. Az icon mod, R3, árazás hármasból egy is elég lett volna, hogy kihagyjam, de így együtt ez egy nagyon könnyű nem volt. Egy SP SA készlet sosem olcsó, de ez még azok között is kiemelkedően túl volt árazva. 144 dollár egy TKL base kitért group buy-ban, hozzá 55 dolláros numpad és 45 dolláros spacebar kit, köszönöm nem, és előre lehetett tudni, hogy 18+ hónapot kell rá várni.

    Molydeus: Az Oblivionnál nekem csak annyi a gondom, hogy a Spacebar kittet elfelejtették leárazni. :(
    Pedig nagyon bejönne a színes feliratozás, csak nekem fehér alfák mellett.

    Az nem feledékenység volt, hanem szándékos, tipikusan a spacebar kit az egyik legjobban fogyó child kit, az akciózás nélkül is el fog fogyni.

    A fehér alfákat nem igazán értem, egyáltalán nem kapcsolódik a kupakkészlet témájához ilyen mennyiségben, de ez az én problémám.

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák