Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz micafighter #72011 üzenetére

    Szerintem a HE60 pcb-n nincs gyárilag kivágás az o-ring mounthoz, kérdés, hogy az áramkör nem lesz-e útban, de mivel csak a nyák szélén kell kicsit vagdosni, így abban reménykedek ott nem lesz útban az áramkör.
    Útban lesz. Pocsék fotó a tükröződő nyák és a fényviszonyok miatt, és lusta voltam újabb képet készíteni, de a lényeg azért látszik: alul bal oldalon szinte teljesen végig tele van trace-szel, jobb oldalon kevésbé, de ott is akad.

    a gyári HE60 plate nem lesz jó mert nincsenek rajta a pin felfüggesztések
    Ez a terv rengeteg ponton elbukik:
    1. a HE60 plate kisebb, mint a Prophethez szükséges plate, így a gyári plate-et nem tudod használni
    2. a pin mount merev plate-ekkel borzalmas és nem igazán működik, így a gyári plate-et nem tudod használni
    3. a gyári Prophet plate 7u space-hez készült, ahogyan említed, így a Prophet plate-et nem tudod használni
    4. a HE60 plate mount stabilizátorokat használ, a Prophet PCB mountot, így a Prophet plate-et nem tudod használni
    5. a rugalmas plate vs érzékelési távolság dolgot te is említetted, látszik, hogy 8 csavar rögzíti a nyákot a plate-hez a merevséget növelendő (a kettő között van valamilyen szivacs)

    Az én tervem egy tesztkör egy Salvationben lesz gyári állapotban, és ha ott tetszik, akkor CF plate-et vágatok egy 60%-os gasket mount billentyűzethez, ha nem, akkor pedig HA.

    Maga a Lekker kapcsoló olyan, hogy alulról nyitott és a stem végén van a mágnes. A nyákon nincsen ott a megszokott középső lyuk (az egyszerűbb belső miatt kompaktabbra meg tudták csinálni a kapcsoló belsejét), és a túloldalra került a kapcsoló alá, a nem létező lyuk helyére maga a Hall-effect szenzor.

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák