Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WolfheartGR

    őstag

    válasz Egon #6170 üzenetére

    Gémer nem játszik vezetékmentesen.
    Otthon offline ellehet velük játszogatni, de ha komolyan játszol a wireless az felejtős.

    ‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

  • Egon

    nagyúr

    válasz Egon #6170 üzenetére

    Felhívtam a Logitech Hungary-t, és megkérdeztem, hogy mi várható a felsőkategóriás billenytűzeteik "magyarosításával" kapcsolatosan.
    Sajnos sok jó nem várható. Az illető szerint biztos hogy nem lesz magyar verzió a vezetékes Illuminated Keyboard-ból, a gamer billentyűzeteik pedig sosem voltak "honosítva", ergo abbó sem lesz magyar kiosztás.

    Személyes véleményem az, hogy elmennek a fenébe. Egyrészt ha egy bill-nek létezik vezetékes és wireless verziója, amiből az egyik honosított, akkor miből állna a másikat is megcsinálni? Másrészt különösen gusztustalan, hogy az eddigiektől eltérően, a wireless Illuminated-nél nincs egy árban a magyar és az US kiosztású verzió, sőt: böszme nagy (cca. 20%-os) árkülönbség mutatkozik a két verzió között (természetesen a magyar a drágább).
    Arról nem is beszélve, hogy milyen szinten túlárazottak a termékeik. Egy játékra is alkalmas, vezeték nélküli billentyűzetet és egeret megvéve (melyek még véletlenül sem kaphatóak szettben), cca. 50K-t hagyhatunk a pénztárban, amiből kis túlzással egy kisebb konfigot lehetne venni...
    Félreértés ne essék: Logitech párti vagyok, szeretem a termékeiket, most is azt használok, de ezek után ha a régi tönkremegy, már korántsem biztos, hogy megint a cég termékeit fogom előnyben részesíteni.

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák