Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisfurko

    senior tag

    válasz dqdb #52530 üzenetére

    Igen, olvastam, hogy a Kailh milyen brutálisan müködik. Nekem az ilyen fajta taktilitás, amikor szinte beszippantja a billentyüt a végén, nagyon nem jön be. Ez a brown kis szolid, nyomogatásnál érezni az ismétléseket, de nincs akadály, amit le kéne küzdeni.
    Persze, kövezzetek meg, de én nem tudok 10 ujjal gépelni, csak amolyan 8-9 ujjasan (néha oda kell nézni programozósan). Nyilak is ezért kellettek, mert azokra kerültek a Home/End, PgUp/PgDn, meg mellé a Del. Ezeket tudni kell módosítókkal nyomni (nem vi-os vagyok).
    A candykeys elég korlátozott az én igényeimhez, sajnos, a mykeyboard.eu-t meg csak Out of stocknak becézem :) Pedig jobb lenni, mint aggódni az adataim és az importadó miatt. Lehet úgy fizetni, hogy a bankod oldala jön be? Nem tudom, hogy hívják, de németeknél és itt, Ausztriában ment. Nem kell kártyaadatot megadni, hanem átirányít a bankod oldalára, ahol azonosítod a kártyát, beadod az SMS-es kódot, és kész is.

  • nyunyu

    félisten

    válasz dqdb #52530 üzenetére

    Jók ezek a grafikonok.

    Nézem itt a nehézsúlyú versenyzőket, Zealio 78gr szinte barnának tűnik az MX Clearhez, vagy az Outemu Skyhoz képest. :DDD

    Persze engem is jól összezavar, mert mindent egybevéve jobban szeretek a melós 1800-on gépelni, amibe MX Brownt tettem, mint az itthoni 68gr-os Outemu Sky Clear stemes MX 1000-en.
    (62gr Outemu Purplevel elbarmolt szép 1800 még rosszabb :W)

    Outemuknak valahogy kellemetlenül nagy a taktilis huplija+idegesítő a rugó hangja.

    Mindenesetre ez komoly kérdéseket vet fel, hogy 60$-ért rendeljek valami Aliaz Silent kapcsolót (70gr?), ami taktilitásban a Gateron (Silent) Brown rokona, vagy inkább valamivel olcsóbban Outemu 75gr rugó+Sky Silent stemet, aztán rakjam valamelyik donor 1800-ba, hátha kenve jobb lesz?

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák