Új hozzászólás Aktív témák

  • kristof123

    őstag

    válasz dqdb #90940 üzenetére

    "A Neo80 nyákjában az a jó, hogy van ISO hotswap és az a rossz, hogy hibrid ISO-ANSI hotswap, ami nem túl szerencsés (2-3 oldallal ezelőtt volt róla szó az MX kereszt kifejezés keretében)."
    Ez aggodalomra ad okot. Nagy valószínűséggel ennél is repedni fognak a kupakok, vagy ennek nagyon kicsi az esélye?
    Kb 10 évre tervezem ezt a bill-t is, szóval nem szeretnék ilyenbe belefutni.

    "Súlyból a mirror PVD-t kerülném, mert hajlamos karcolódni, a réztől lesz a legnehezebb a billentyűzet, a stonewashed lenne még jó opció, csak nem értem, miért ennyire drága."
    Van bármiféle funkciója? Nem is igazán értem ez miért jó, alul van úgy sem látod... Ha választanom kell, akkor a legolcsóbbat venném.

    "Kupakot és kapcsolót külön kell venni, stabilizátor a készlet része."
    Keycap-ek már úton (Shenpo dye sub PBT), switch-et még nem döntöttem el milyen legyen. Kapcsolókat majd akkor rendelem, ha már eldöntöttem milyen billentyűzetet szeretnék.

    "Keygemnél még a Luminkey80 jó cucc, ehhez lehet olcsón kupakkészletet is venni, ez mintha raktárkészletről jönne, de annyira nem követtem, hogy fejből toljam."
    Túl drága.

    "Ha az FRL kiosztás is megfelel, akkor a Cycle7 még inkább ajánlott."
    Sajnos ez a kiosztás nem játszik.

    Van esetleg még valami ajánlott barbone vagy komplett bill 200$ körül? 75-80%, ANSI

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák