Új hozzászólás Aktív témák

  • Cry0

    őstag

    Sziasztok!
    Jelenleg egy 3-4 e ft os Tracer gamezone ingot billentyűzetet használok.szeretném lecserélni valami jobbra. mindenképpen olcsóbb kategóiában gondolkozom, (ennyit se szerettem volna szánni rá,de mivel már ez a billentyűzet is 6-7 éve megvan igy hasonló évre ekkora befektetés bele férhet) és remélhetőleg megéri :D
    Redragon Kumara RGB
    1.Mekkora összeget szánsz rá?
    minnél kevesebbet :DD maximum 20-22 e ft ot
    2.Használt szóba jöhet?

    nem szeretnék.
    3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le?

    Tracer Gamezone ingot,sose volt még normális billentyűzetem, ha ez kibir gond nélkül 6-7 évet akkor ekkora távon ez a befektetés megérheti tekintve hogy játékra lenne használva és hátha adna hozzá valami fillinget.
    4.Mire használnád a billentyűzetet?

    gépelés,játék
    5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus stb.)

    nem vagyok benne jártas, eddig egy 3-4 e ft os billentyűzeteim voltak, úgy láttam a mechanikus ajánlottabb.
    6.Van konkrét modell ami tetszik?

    igen, Redragon Kumara RGB,
    7.Milyen kiosztást szeretnél? ISO (magyar, német, angol stb.), ANSI (amerikai), JIS (japán, koreai stb.)

    jelenleg Uk billentyűzetem van, igy ez sem probléma, de magyar lenne a legjobb.
    8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél? (kell-e numpad, fn-sor, kurzorblokk, stb)

    a kinézett redragon kicsit fura numpad nélkül de igazából nem létszükségletű.
    9.Extra igények (világítás, csuklótámasz, vezetéknélküliség, ergonomitás, programozhatóság, stb.)

    Rgb,illetve szövet kábel

    Igazából az álltalam kinézett billentyűzetnél van jobb választás ebbe az árkategóriában ?
    illetve ahogy láttam többféle szinű switchek vannak ennél a modelnél, melyik lehet a jobb vétel?

    Iphone 15 Pro Max Kék Titán

Új hozzászólás Aktív témák